20-22 Haziran, 2019

15. Uluslararası Kozmetik, Güzellik, Kuaför Fuarı
İFM – İstanbul Fuar Merkezi

Neden Katılmalısınız

Avrasya’nın en önemli uluslararası güzellik, kozmetik ve saç bakım ürünleri fuarıBeauty Eurasia, Avrasya Bölgesi’nin en büyük kozmetik zirvesi olup nitelikli işbirliği fırsatlarını yakalayabileceğiniz etkili bir fuardır.
 
 
Beauty Eurasia 2017 33 ülkeden yaklaşık 300 katılımcıyı, 10.000'e yakın tekil profesyonel ziyaretçi ile buluşturdu. 
 
 
Dev Avrasya pazarına açılan en önemli kapılardan biri olan BeautyEurasia katılımcılarına Türkiye ve Avrasya Bölgesi pazarlarına yönelik büyük ihracat potansiyeli sunuyor. Özellikle bu bölge ülkelerini kapsayan pazar hedeflerine sahip üretici ve ihracatçı firmaların fuarda yer alması doğabilecek yeni ticari işbirlikleri için önem taşıyor. Bunun yanı sıra fuar, tüm dünyanın hedef pazarları arasında yer alan Afrika, Orta Doğu, Orta Asya ve Uzak Doğu ülkelerinden gelen çok sayıda kozmetik zinciri, toptancı ve perakendeciye de ev sahipliği yapıyor.

 

Beauty Eurasia Güzellik Fuarı’na neden katılmalısınız?ULUSLARARASI alıcılar ve binlerce kozmetik, güzellik ve kuaför profesyoneli ile tanışma fırsatı bulacaksınız.

ÜRÜNLERİNİZİ yüzyüze iş ortamında doğrudan sunabilecek ve anında geribildirim alabileceksiniz.

Türkiye ve Avrasya pazarını DEĞERLENDİRME fırsatı bulacaksınız.

Sektör uzmanları, distribitörleri, üreticileri ve dernekleri ile İŞ yapma fırsatlarına erişeceksiniz.     

  • Beauty Eurasia 2018'de retail center alanında yerel ve ulsulararası süper marketler katılımcılarımız ile buluşarak yeni iş ve işbirliklerine imza atacaklar.

  • Ekonomi Bakanlığı’nın alım heyeti programına ek olarak bu sene  Orta Doğu, BDT ( Kazakistan, Kırgızistan, Özbekistan, Tacikistan, Azerbaycan, Türkmenistan, Ukrayna, Beyaz Rusya, Rusya ve Moldova), Avrupa ve Latin Amerika Bölgesinden gelecek alım heyeti VIP Alım Heyeti Programı kapsamında ağırlanacak.                           

 
 

Haberler