20-22 Haziran, 2019

15. Uluslararası Kozmetik, Güzellik, Kuaför Fuarı
İFM – İstanbul Fuar Merkezi

Stand Rezervasyonu


BeautyEurasia’ya stand satın alın, uluslararası pazara açılınDünyanın önde gelen kozmetik fuarlarından BeautyEurasia ; 20 – 22 Haziran 2019 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek. Her yıl 250'den fazla katılımcıyı 10.000'i aşkın ziyaretçiyle buluşturan BeautyEurasia ; “Avrasya Bölgesi’nin en büyük kozmetik fuarı” olma özelliğini taşıyor.

Lütfen aşağıdaki formu doldurun, en kısa sürede size ulaşalım.


STAND İLE İLGİLİ BİLGİ ALINÜlke:

Alan tipi:

 


Ülke:

Alan tipi:
 


 • KATILIMCI GÖRÜŞLERİ

  Cosmo International Fragrances, Türkiye’de yeni bir firma… Dolayısıyla müşteri tarafından daha yeni tanınma aşamasında. Bu fuar, müşterilere kendimizi tanıtma noktasında ‘Biz de bu sektördeyiz, varız ve güçlüyüz’ü gösterme noktasında önemli bir yere sahip.
   

  Ayşe Gönül / Cosmo International Fragrances – Esans üreticisi ve satıcısı
   


 • KATILIMCI GÖRÜŞLERİ

  Fuardaki faaliyetlerimiz ıslak havlu, çocuk bezi grubunda. BeautyEurasia, müşteri portföyümüze uyduğu için buradayız. Özellikle satışta, uluslararası pazarda müşteri portföyümüze katkısı çok. Fuardan memnunuz ve 5 yıldır da fuara katılıyoruz.
   

  Ferhat Güzelkaya / Eruslu Sağlık Adana Bölge Müdürü
   


 • KATILIMCI GÖRÜŞLERİ

  56 yıldır faaliyet gösteren markamızı 13 yıldır sizlerle birlikte karşılıklı iş birliği yaptığımız bir paylaşım noktası haline getirdik. Ülkemizdeki bilinirliği en yüksek fuar olması, kurulduğu günden beri içinde olmamız ve hali hazırda katılımcı profilinin müşterimiz olması burada olmamızdaki en önemli nedenler arasında.
   

  Bülent Gonca / Gülçiçek Kimya – Satış Bölümü
   


 • KATILIMCI GÖRÜŞLERİ

  Hem iç pazara hem de dış pazara ürün satan bir firma olduğumuz için BeautyEurasia doğru bir buluşma noktası. Fuar, hem yurtdışındaki misafirlerimizi hem de yurtiçindeki ulaşamadığımız müşterileri ziyaret edip yenilikleri görmek adına çok faydalı.
   

  Hüseyin Doğan / Doğuş Kozmetik A.Ş. – Satış Müdürü
   


 • KATILIMCI GÖRÜŞLERİ

  Bebek bezleri, ıslak mendiller, yetişkin bezleri üretiyoruz. Ana pazarımız ihracat üzerine kurulu. Fuar, bizim için yeni müşteriler kazanmak, ziyaretçilerle yeni iş birlikleri yapmak adına önemli bir yere sahip. Ayrıca sektörden birçok firma bu fuara katılıyor. Buda bize, burada yeni iş fırsatları bulmamız için bir şans sağlıyor.
   

  Muhammed Nabih Hafez / Predo Sağlık İhracat Müdürü
   


 • KATILIMCI GÖRÜŞLERİ

  Firmamız saç ve vücut için profesyonel kozmetik ürünleri üreten bir şirket. Bu fuar oldukça önemli bir yere sahip. Çünkü, sadece Türkiye değil, Türkiye etrafından, Ortadoğu ülkeleri, Rusya gibi birçok önemli ülkeyi bir araya getiriyor.
   

  Gianni Manzetti / İtalyan Farmen Group Sahibi
   


Ziyaretçilerin %80'i BeautyEurasia 2019'u ziyaret edeceklerini belirttiler.


Katılımcıların %86'sı bu yıl BeautyEurasia'dan memnun kaldıklarını belirttiler.


Katılımcıların %82'si BeautyEurasia 2019'a katılacaklarını belirttiler.